asenizacja odpadów ropopochodnych asenizacja
asenizacja odpadów ropopochodnych asenizacja
utylizacja odpadów utylizacja
utylizacja odpadów utylizacja
rekultywacja ziemi rekultywacja ziemi
rekultywacja ziemi rekultywacja ziemi
serwis przepompowni serwis
serwis przepompowni serwis
gospodarka odpadami gospodarka odpadami
gospodarka odpadami gospodarka odpadami
jesteśmy na facebooku

ciekawostki

Czyszczenie zbiornika retencyjnego

Czyszczenie zbiornika retencyjnego o pojemności 462 m3, wymiarach 130 m na 5 m, znajdującego się za separatorem. Zanieczyszczenie zbiornika głównie odpadami biologicznymi. Usługa polegająca na odpompowaniu wody, oczyszczeniu zbiornika z zalegających szlamów oraz wycięciu traw.

więcej
Szanowni Państwo

Nasza firma świadczy usługi asenizacji mimo pandemii. Pracujemy w sposób odpowiedzialny i bezpieczny dla pracowników i dla klientów - posiadamy wszelkie zabezpieczenia ochrony osobistej.

więcej
Czyszczenie zbiorników podziemnych

Usługa obejmowała czyszczenie z zalegającego na dnie osadu o grubości około 5 cm dwóch zbiorników (pierwszy 2100 m2 i drugi 3000 m2). Każdy ze zbiorników jest podzielony ścianą betonową. Na zdjęciach widoczna jest połowa takiego zbiornika. W ciągu 3 dni wyczyściliśmy 4 takie „hale zbiornikowe”. Pierwsze trzy zdjęcia wykonano przed usługą.    

więcej
Zagrożenie związane z Koronawirusem

Szanowni Państwo, z uwagi na narastające zagrożenie związane z koronawirusem, w trosce o zdrowie pracowników i partnerów biznesowych, AWAS-Serwis ogranicza do minimum wszelkie spotkania oraz kontakty w naszych biurach. Dział Sprzedaży pracuje częściowo zdalnie. Aby umożliwić Państwu sprawną komunikację, wszelkie zapytania i zgłoszenia prosimy kierować w formie mailowej na adres awas@awas-serwis.pl

więcej
Informacja o dofinansowaniu na realizację projektu

Firma "AWAS-SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ informuje, że otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu: „Wdrożenie innowacyjnej usługi na bazie wyników prac B+R w firmie AWAS-Serwis sp. z o.o.” w ramach Działania 3.3 "Innowacje w MŚP" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.   Dane podstawowe: Beneficjent: "AWAS-SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer Projektu: RPMA.03.03.00-14-c616/19 Całkowita wartość projektu: 1 008 404,32 zł Wysokość dofinansowania Funduszy Europejskich: 418 482,63 zł Dokumentacja projektu powstała przy udziale firmy SONDER. Opis projektu: OGÓLNE ZAŁOŻENIA…

więcej